AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie online pt. „Zatrudnianie cudzoziemców po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce” - 17.08.2023 r., godz. 9.30

27.07.2023

Szanowni Państwo,

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu we współpracy z Europe Direct Opole oraz Izbą Gospodarczą Śląsk zapraszają firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. Zatrudnianie cudzoziemców po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce”, które odbędzie się w dniu 17.08.2023 r. od godz. 9.30 do godz. 15.00.

Szkolenie poprowadzi Pan Michał Nocuń specjalista z zakresu prawa pracy i problematyki zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Jest stałym współpracownikiem kancelarii C&C Chakowski & Ciszek.

Ponadto podczas szkolenia wystąpi przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Opolu, który przedstawi ofertę Sieci PIFE, w tym usługę INNOPOINT oraz wsparcie dla przedsiębiorców w ramach FEO 2021-2027 i FENG 2021-2027, a także przedstawiciel Zespołu ds. BiznesPortal w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., który przedstawi nowe narzędzie ARP dla przedsiębiorców.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome. Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Rejestracji należy dokonać poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 17.08.2023 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.


Formularz zgłoszeniowy
Program

« wstecz